Czekaj...

Aktualności
11. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar "Warsa i Sawy 2021"

Pałac Wilanowski w tle, a przed nim, jak na jego dziedzińcu, występy akrobatów. Oto sceneria tegorocznych zawodów o Puchar „Warsa i Sawy” w akrobatyce sportowej. Wszystko to w hali Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a.
Kolejna edycja tego turnieju odbyła się w dniach 10-12 września 2021 roku w królewskiej Dzielnicy Wilanów. Turniej był jedną z  atrakcji „Dni Wilanowa 2021” - trzy dni pięknych, pełnych finezji pokazów akrobatycznych. 
Najmłodsi rywalizowali w kategorii 10-16 lat, starsi w kategoriach juniorskich i kategorii seniora.

Dodano: 13 września 2021 08:00

Dodano: 6 września 2021 11:50

Zapraszamy na Dni Wilanowa 2021!

Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski i Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów Hubert Królak zapraszają na Dni Wilanowa 2021. Tegoroczne święto dzielnicy to moc świetnej zabawy dla całych rodzin!

„Przed nami 3 dni fenomenalnych wrażeń! Coś dla siebie znajdą miłośnicy sportu i zdrowego trybu życia, fani teatralnych uniesień oraz amatorzy koncertowych brzmień.” –zachęca burmistrz Wilanowa.

W piątek 10 września przygotowaliśmy niezwykłe przedstawienie w niecodziennej scenerii. Na Plaży Wilanów- terenie przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów odbędą się dwa spektakle Teatru Capitol. O godz. 13:00 zapraszamy dzieci i młodzież z wilanowskich szkół podstawowych na musical „Friends”, a o 19:00 o świetny humor mieszkańców zadbają aktorzy z przedstawieniem „Klimakterium i już”.

Od piątku do niedzieli Plaża Wilanów gościć będzie sportowców w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych. Rywalizować ze sobą będą drużyny z całego świata. A na szczególną uwagę zasługują zaplanowane nocne konfrontacje w siatkówkę plażową czy tenisa plażowego. Przez te trzy dni na Plaży Wilanów pozostaniemy w duchu międzynarodowym również dzięki International Festival, w ramach którego zaplanowaliśmy spotkania z kulturą międzynarodową, pokazy tańca, muzyki, zabawy oraz pyszne jedzenie z wielu stron świata.

W weekend  11-12 września nie mogło zabraknąć elementu związanego z historycznym wymiarem Dni Wilanowa! Muzeum Pałacu Króla Jana III zaprasza na inscenizacje historyczne oraz Królewski Festiwal Rzemiosł. Nie lada gratką będzie  Bitwa pod Chocimiem, czyli widowisko artystyczne w niecodziennej oprawie. Zapraszamy na nie w niedzielę o godz. 15:00 do ogrodów muzeum.

W Dni Wilanowa jak co roku będzie można odwiedzić Wege Festiwal zorganizowany na terenie Royal Wilanów w dniach 11-12 września. W niedzielę natomiast w godz. 12:00-16:00 zapraszamy wszystkich na pole golfowe przy ul. Vogla 19. Czekać tam będzie na Was mnóstwo atrakcji. Natomiast w sali widowiskowej urzędu z zawiłościami języka polskiego zmagać się będą uczestnicy III Wilanowskiego Dyktanda.

Dniem kulminacyjnym w ramach naszego świętowania będzie sobota  11 września . W ciągu dnia w ramach projektu ‘Czas na wzrok” nasi mieszkańcy będą mieli możliwość bezpłatnego przebadania ostrości wzroku. Przed Urzędem Dzielnicy Wilanów odbędą się warsztaty i spotkania z ekspertami i gwiazdami. Na Plaży Wilanów Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego czekać będzie z teatrzykiem kukiełkowym oraz repliką papieskiej Warszawy.

Zwieńczeniem będą wieczorne koncerty, na których wystąpią znani i lubiani artyści: Viki Gabor i Kamil Bednarek. Support zapewni energetyczny boysband Felivers. Nie może Was zabraknąć!!!

           

             

Dodano: 30 sierpnia 2021 07:55
Latający psy - dla nich grawitacja nie istnieje!

         

Dodano: 24 sierpnia 2021 14:21
Marcin Gortat Camp 2021 w Centrum Sportu Wilanów

Wczoraj trenowaliśmy koszykówkę z najlepszym trenerem i jego zespołem...
Dziś miał miejsce ciąg dalszy treningu.
Marcin Gortat swoją wiedzą i umiejętnościami podzielił się z dziećmi z niepełnosprawnościami.
Dziękujemy i do zobaczenia!

Dodano: 31 sierpnia 2021 14:53

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na grupowe zajęcia nauki i doskonalenia pływania, organizowane na pływalni przy ul. Wiertniczej 26a.

Zajęcia grupowe rozpoczną się w dniu 13 września 2021r.

Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska i roku urodzenia uczestnika zajęć na adres: ze wskazaniem terminu i godziny zajęć oraz informacją o poziomie posiadanych umiejętności pływackich według podanych niżej kryteriów:

Poziom „O” dla uczestników rozpoczynających przygodę z pływaniem.

Poziom „I” dla uczestników poruszających się w wodzie z makaronem, zanurzających głowę pod wodę.

Poziom „II” dla uczestników poruszających się w wodzie, na dużym basenie z deseczką.

Poziom „III”  dla uczestników  pływających samodzielnie, bez asekuracji, na dużym basenie.

Zapraszamy!

    

Regulamin grupowych kursów nauki i doskonalenia pływania POBIERZ

Oświadczenie POBIERZ

Dodano: 25 sierpnia 2021 11:06

Szczegóły oferty Centrum Sportu Wilanów dostępne po kliknięciu zakładki


OBIEKTY - BASEN / HALA / BOISKO - UL.WIERTNICZA / GUBINOWSKA / UPRAWNA