IX Nocny Turniej Piłki Siatkowej
1 kwietnia 2017r. wieczorem w hali sportowej przy ul. Wiertniczej 26a amatorskie zespoły piłki siatkowej zagrały w turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy..

Turniej rozpoczął się o godzinie 20:00. Zgłosiło się 11 ekip: Volley Rangers, Kasztaniaki, Fircyki, Zgrana Paczuszka, Jabuszka, Prima Aprilis, Cuprum Zacisze, Sekret Mnicha, Trochę Bieda Team, Neobrand Volley i Wariaty. Drużyny zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne - do 1/2 finału weszło 6 zespołów, które grały w systemie krzyżowym. Do finału A zakwalifikowały się: Trochę Bieda Team, Wariaty oraz Neobrand Volley, zaś do finału B: Sekret Mnicha, Cuprum Zacisze oraz Prima Aprilis. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Neobrand Volley, II miejsce zajął zespół Wariaty, III miejsce zdobyła drużyna pod nazwą Trochę Bieda Team.
Rywalizacja była zacięta i emocjonująca - zakończyła się o godzinie 3:45 dekoracją zwycięzców  i  rozdaniem nagród.