Czekaj...

Aktualności

Szanowni Państwo!!

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia
15 kwietnia 2021r. (Dz.U. z 2021r. poz. 700)  zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z 
wystąpieniem stanu epidemii pływalnia przy ul. Wiertniczej 26a nadal pozostaje nieczynna. 

Od dnia 19 kwietnia 2021 r. pływalnia przy ul. Gubinowkiej 28/30 jest nieczynna dla klientów indywidualnych, ale serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00 członków kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich oraz zawodników przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych (po uprzednim zapoznaniu się z grafikiem pływalni).

Kluby zrzeszone w Polskim Związku Pływackim i Polskim Związku Triathlonu zapraszamy do rezerwacji torów (kontakt: tel. 22 8850060 w.103 lub w.109).

Uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu–przy zachowaniu limitu do 25 osób (mieszkańcy-grupy lub osoby indywidualne niezrzeszone) po wcześniejszej rezerwacji terminu.  
W przypadku wydarzeń sportowych, współzawodnictwa sportowego czy zorganizowanych zajęć sportowych liczba osób może być wyższa, a zajęcia, wydarzenia czy współzawodnictwo odbywa się  bez udziału publiczności.

Działalność hal sportowych jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym, prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. 

Wejścia na boiska i hale Centrum Sportu Wilanów będą możliwe po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji pod adresami: lub oraz przedstawieniu oświadczenia potwierdzającego uprawnienia, o których mowa w rozporządzeniu (dotyczy zarówno pływalni, jak i boisk czy hal sportowych).

Szczegóły oferty Centrum Sportu Wilanów dostępne po kliknięciu zakładki


OBIEKTY - BASEN / HALA / BOISKO - UL.WIERTNICZA / GUBINOWSKA / UPRAWNA